Інформація про підприємство
 
 
 Підприємство "Маршалок" було створено в 1996 році в місті Біла Церква, основний вид діяльності - переробка та виготовлення м'ясопродукції та виготовлення інших видів продукції харчування. Ковбасні та м'ясні вироби, копченості, заморожені напівфабрикати, кондитерські та кулінарні вироби - вся продукція відповідає нормам як вітчизняних так і європейських стандартів і виготовляється тільки з високоякісної, екологічно чистої сировини. Висока якість виробленої продукції неодноразово відзначалась грамотами та призами та на різних виставках та міроприємствах.
Крім основної діяльності підприємство "Маршалок" займається благодійністю та меценатством. Значні пожертви внесено для потреб місцевої церковної православної громади .
 
  Основними споживачами продукції є мешканці міста Біла Церква , Києва, Київської області. У перспективі заплановано розширення виробництва з подальшими поставками продукції за кордон.
Основне виробництво зосереджено в місті Біла Церква, цех по виготовленню м'ясопродукції розташовано по вулиці 2 Піщаній 49, цех по виготовленню кондитерської продукції - по вулиці Привокзальна 8.
 
 
         
Ковбасні вироби, вареники, голубці, зрази, торти, печиво, тістечка, весільні короваї,як і весь асортимент продукції- все вироблено професійно, якісно і смачно по-домашньому!
Особливість виробництва полягає в тому, що головний акцент робиться на високій якості продукції, на
підприємстві впроваджено повний контроль якості продукції, що виготовляється, на всіх стадіях виробництва.
 
 
 
 

 
 
 
    вул. 2а Піщана 49, м. Біла Церква, Київська обл., Україна, 09100
    тел/факс: +380 4563 66635, 98191, Email :info@marshalok.com.ua
 
 
Головна Про підприємство Продукція Прайс-лист Рецепти Партнери Карта сайту Контакти