ТМ "Маршалок"  КОНДИТЕРСЬКІ ВИРОБИ
ТМ Маршалок Кондитерські вироби

Кондитерські вироби під торговою маркою "Маршалок" виготовляються близько 100 найменувань : пісочне та вівсяне печиво з різноманітним оздобленням, вироби з листкового тіста, торти, рулети, тістечка, а також торти та короваї по замовленням. 
Вся кондитерська продукція виробляється на основі високоякісної ,натуральної сировини, без генно-модифікованих організмів . На фото зображено зразки оздоблення виробів.

Печиво здобне
 
Красуня ,Макове ,Маківка, Ніжність, Бажання, Лісовичок, Горіхове, Квітка ліщини, Роксолана з пряж.мол.,Талісман, Кураб"є, Малюк, Вівсяне з ізюмом, Сирні коржики, Родзинка, Танго, Чарівне суфле, Горішок, Кокосове.

Торти в блістерах

  Горіховий, Пташине молоко,Желейний фруктовий, П'яна вишня.
                                  Рулети і торти вагові
  Рулети : Прага, Мрія, Лимонне суфле, Барвінок, Білочка.
Торти :  Медовик, Наполеон,  Сметанник.Тістечка,випічка та кондитерські вироби в асортименті
  Вироби з листкового тіста : Круасани, Слойка з кунжутом, Слойка з корицею ,Макові рулетики, Слойка з згущ. мол., Вушка, Трубочки б\к, вироби з кисломолочним сиром : Равлик сирковий, Сочник ваговий, Сирні коржики, Сухарики, Тістечка, вироби з пісочного тіста : Полоска ,Корзинка б\к, Корзинка м\к, Корзинка фруктова, Мафін, Кекс Св"ятковий. Вироби з дріжджового тіста : Ватрушки, Куліч, Плетенка, Булочка з родзинками, Булочка із згущ. мол., Булочка з повидлом, Булочка Асорті, Булочка з маком, Пиріг з повидлом, Пиріг з маком, Пиріг Ромашка асорті. Кондитерські вироби в асортименті : Сухарі Оригінальні, Рогалик з повидлом, Тістечка Картопля. 
Кондитерські вироби на замовлення
 
  Кондитерські вироби на замовлення є одним із пріоритетних напрямків діяльності кондитерського цеху.
Наші технологи і кондитери мають великий досвід по виготовленню тортів, короваїв та іншої кулінарної продукції на замовлення згідно оригінальних ескізів .
Вироби на замовлення : Коровай, Торти по замовленню, Шишки, Барильця.  
 
 
 

 
 
 
    вул. 2а Піщана 49, м. Біла Церква, Київська обл., Україна, 09100
    тел/факс: +380 4563 66635, 98191, Email :info@marshalok.com.ua
 
 
Головна Про підприємство Продукція Прайс-лист Рецепти Партнери Карта сайту Контакти